REALIZACJA

Projektujesz? Budujesz? Zajmujesz się montażem? Zarządzasz inwestycjami? A może jesteś administratorem? Wiesz na pewno, że Twoja praca ma duży wpływ na jakość wspólnej przestrzeni. W ofercie BetoPro znajdziesz wyroby i rozwiązania z zakresu małej architektury, które możesz i powinieneś zastosować! Na pewno będą idealnym uzupełnieniem Twojej inwestycji, tej którą zarządzasz lub wspólnej przestrzeni, na którą chcesz mieć wpływ. Uniwersalność oferty BetoPro to nie tylko szeroki zakres materiałów, z których powstają poszczególne wyroby. Od elementów betonowych, stalowych, drewnianych do tworzyw sztucznych. To także: doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu, organizacji transportu, montażu, możliwość indywidualnej wyceny, projektowanie i tworzenie nowych wyrobów na specjalne zamówienia przy zastosowaniu odpowiednich norm, gwarancji oraz w atrakcyjnej cenie.

DORADZTWO

Aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb poszczególnych Klientów jest ona cały czas modyfikowana. Po kolejnych realizacjach ilość nowych wyrobów stale się zwiększa. Przy tak szerokim zakresie materiałów, kształtów, wzorów oraz innych cech produktów - nie zawsze głównych, które są widoczne na pierwszy rzut oka, ważną kwestią jest odpowiednie doradztwo.  Zapraszamy do współpracy z Działem Obsługi Klienta! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Pozwala to oszczędzić czas, zmniejszyć koszty, jednocześnie idealnie dopasować potrzebne wyroby do miejsc gdzie będą funkcjonować.

WYROBY WEDŁUG INDYWIDULANEGO ZAMÓWIENIA

Na rynku małej architektury każdego roku pojawiają się nowe wyroby i usługi. Dzięki temu nasza wspólna przestrzeń nie jest monotonna, może nas zadziwiać - sprawiać, że jesteśmy coraz bardziej dumni z tego jak się zmienia. Aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych Klientów BetoPro nie zawęża działalności na sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy swoich Klientów do zapytań o wykonanie nowych wzorów wyrobów nie zależnie od materiału, z którego mają być wykonane. Elementy betonowe to beton płukany, beton malowany, beton architektoniczny, beton piaskowany, beton szlifowany - chętnie wykonamy nowe formy! Elementy stalowe to stal ocynkowana, stal kwasoodporna, stal malowana proszkowo - łączona tradycyjnie, wycinana laserem - sprawdź nasze możliwości! Elementy drewniane to drewno świerkowe, drewno liściaste - w odpowiednich powłokach malarskich, drewno egzotyczne - w zależności od potrzeb Klienta stosujemy wszystkie rodzaje drewna.

TRANSPORT I ROZŁADUNEK

Miejsce działalności BetoPro nie jest dla nas żadnym ograniczeniem. Swoje wyroby dostarczamy na teren całego kraju. Nie ma znaczenia czy są to duże miasta jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Suwałki, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin czy małe wioski i wsie - wszędzie tam będziesz mógł je zobaczyć. Organizacja transportu jest ściśle zależna od ilości, rodzaju oraz miejsca przeznaczenia poszczególnych wyrobów. BetoPro współpracuje ze spedycjami krajowymi, firmami kurierskimi, dysponuje własnym transportem. Decyzję, z którego rozwiązania korzystamy podejmujemy podczas rozmowy z Klientem biorąc pod uwagę takie argumenty jak: miejsce dostawy, rodzaj wyrobów a przede wszystkim - koszty dostawy. Wiele naszych popularnych wyrobów dostarczamy gratis - niezależnie od zamówionej ilości! Cały czas pracujemy nad obniżaniem kosztów transportu  - w wielu przypadkach  łączymy różne zamówienia w jedną dostawę, wyznaczamy wspólne trasy od BetoPro do kilku odbiorców po drodze - Klient pokrywa tylko cześć kosztów -  zdajemy sobie sprawę, że transport to duże obciążenie wobec wartości całego zlecenia.
Wszystkie nasze wyroby są odpowiednio opakowane lub zabezpieczone przed wysyłką. Korzystamy nie tylko z palet Euro, paczek w przypadku lekkich wyrobów. Odpowiednie umowy z firmami kurierskimi, wieloletnia współpraca ze spedycjami w różnych częściach kraju, umożliwiają nam przewożenie palet niestandardowych lub elementów wielkogabarytowych. Ważną kwestią jest organizacja rozładunku na terenie Zamawiającego. Korzystamy z samochodów wyposażonych w windy, które rozwiązują kwestie wyrobów spakowanych na paletach. Współpracujemy również z wieloma firmami na terenie kraju, które świadczą tego typu usługi. W przypadku braku możliwości - za obopólną zgodą organizacja rozładunku pozostaje po stronie Zamawiającego. Należy tez pamiętać, że w zależności od materiału, gabarytów lub rodzaju konstrukcji danego wyrobu jest on pakowany w całości, w elementach lub tak aby transport, rozładunek oraz montaż był jak najmniej uciążliwy. Wszystkie informacje na ten temat uzyskasz w Dziale Obsługi Klienta. Zapraszamy!

MONTAŻ

Nasze wyroby możemy podzielić nie tylko ze względu na rodzaj materiału, z którego są wykonane. Ważną kwestią już w procesie projektowania, a potem produkcji jest odpowiednie przystosowanie danego produktu do montażu w miejscu jego funkcjonowania. Wszystkie nasze wyroby przeznaczone do montażu na stałe, są lub mogą być do tego przystosowane. Pod konkretne wymagania Klienta często modyfikujemy te elementy tak aby ułatwić lub umożliwić montaż w miejscach trudnych, wymagających innych rozwiązań. Oczywiście w naszej ofercie wiele wyrobów nie wymaga montażu np. kosze betonowe, donice betonowe, kosze metalowe wolnostojące, skrzynie na piasek i sól, niektóre ławki, stojaki rowerowe. W przypadku elementów ciężkich (głównie elementy betonowe) problemem może być samo ich rozstawienie. BetoPro wykonuje tego typu usługi nie tylko w miejscu prowadzenia działalności.  W miastach takich jak: Warszawa, Łódź, Płock, Kutno, Radom oraz okolicach posiadamy stale współpracujące z nami ekipy montażowe. Na terenie kraju utrzymujemy kontakt z wieloma firmami, które są naszymi sprawdzonymi podwykonawcami. Wszystkie informacje na ten temat uzyskasz w Dziale Obsługi Klienta. Zapraszamy!